Ana Sayfa / Danışmanlarımız/ Yüksel Sabancı. Terapist
Yüksel Sabancı.   Terapist

Yüksel Sabancı. Terapist

5/5
Türkçe

Kozmik Enerji Terapisti, Recall Healing, Sembolizm ve Rüya Yorumları, Regresyon Terapisti, Reiki, Bioenerji, Nefes Koçu

Yüksel Sabancı. Terapist

1966 yılında Kayseride doğdum. 9 Eylül Üniversitesi mezunuyum Evliyim, iki kızım var. Yaklaşık on beş sene önce yaşadığım sağlık  sorunları ve zor ameliyatlar beni tıbbın yanında farklı arayışlara yönlendirdi. Reiki enerjisi ve şıfasıyla o dönemde tanıştım. Benim yasama sevincime kavuşmamı sağladı. Bu öğretiyi hem aileme hem yakın arkadaşlarıma uygulayarak masterlige kadar  yükseldim. 

KOZMİK enerji terapisi benim hayatımda dönüm noktası oldu. Değişim dönüşümü hem fizik bedende hem ruhsalda hemde zihin ve bilinçaltında mucize şifa enerjisiyle bir star gibi patlattı. Yüzlerce danışanım la çok farklı sifa deneyimleri yaşadım. Egtim ve öğrenme isteğim bu konuda cok fazla. 
Recall healing gibi yabancı bir öğretiyi kozmigin doğasıyla birleştirerek genlerin geçmişinin anahtarını kullanma teknigini tatbik etmeye başladım.  Genetik anlamda atalarımızdan gelen birçok kalıtsal hastalıkların bizim  olmadığını öğrendim. Bunları farketmeden çakrada, beden de ve ruhta taşıdığımızı keşfederek  farkli bir teknikle hastaliklarin sırlarının çözümü  hayret vericiydi. Hele sembolizm dünyasındaki resim çalışması kişilik analizinde test imkani sağlayarak insanları şoke etti. 

Sembolizm ve rüya yorumlarını terapilerimde benim alet cantamda taşıdığım farklı bir şifa anahtarı olarak kullaniyorum. Kısacası çakra dengeleme, korkuların ve türlü fobilerin temizligi, ankisiyeteden tutunda, migrene, kan hastalıklarına, kanserlere hatta felçli hastalar da dahi iyileşmeler hayat kalitesinin yükseldiğini gözlemledim. Yeme bozuklukları, kilo kontrolü, uykusuzluk gibi birçok hastalıklarda ciddi bir çalışma sonuncunda cok ilerlemeler ve iyileşmeler kaydettik. Danışanlarımla yaptığım her terapi, karşılıklı birer deneydir. Insan kendi deneyinin gözlemcisi olursa deneyin sonucu değişir.  Değişim Ve dönüşüme hazırsanız aile ve sosyal hayatınızda bolluk bereket ve şifa bekliyorsaniz sizlerle gorusup tanışmayı cok isterim.

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 967 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Kredi / DK.

Yorumlar

Çok iyi bir seans oldu gerçekten mükemmel tekrar seans için geleceğim teşekkürler.
20 Haziran 2020