REİKİ ARINMA/ŞİFALANDIRMA SEANSI

Esengül Memet, Yaşam Koçu & Bioenerji Uzmanı 5/5
29.05.2021
Online
07:00
25
50 ₺ / 50 Kredi
Kod ile Giriş

SEANS 30 DK SÜRECEK OLUP HER İSTEYEN KİŞİ KATILIM GÖSTEREBİLİR. İÇERİK REİKİ ENRJİSİ İLE ŞİFALANMA ARINMA OLACAKTIR. ÜZERİNİZ DE BULUNAN NAZAR, BLOKAJ, NEGATİF ENERJİ VB. ŞEYLERDEN ARINMA VE BAŞ AĞRISI, KAS AĞRISI GİBİ KRONİK OLMAYAN BAZI AĞRILARA DA DEĞİNİLECEKTİR. BU ÇALIŞMADA TAMAMEN TARAMA ARINMA VE ŞİFALANMA OLARAK 30 DK BOYUNCA GÖRÜŞÜLECEK.

ETKİNLİĞE KATILACAK OLAN DANIŞANLARIMIZIN BİR BARDAK SU HAZIRLAYIP ÜZERİNDE METAL EŞYA, TAKIVB. ŞEYLERDEN ARINARAK ETKİNLİĞE KATILMASI GEREKLİDİR.  LÜTFEN PAKET ALIM SONRASI İLETİŞİME GEÇİN.

Uzman Yorumları

Varlığımın özü ile irtibat, yönümü bulmakta en büyük yardımcım . Özümün sesini duymamı sağlayan her defasında tüm kötü enerjiden beni sıyıran içimdekini keşfetmeme yardım eden sizsiniz ve iyi ki varsınız, hep var olun.
13 Mart 2021
Bilinçaltı teknikleri ve yaptığınız uygulamalar ile kaygılarımı giderdiniz çok teşekkür ederim. Herkese Tavsiye Ederim.
12 Nisan 2020
Bilinçaltı temizleme konusunda çok etkili yöntemleri var muhakkak deneyiniz.
10 Nisan 2020
Hem olumlama hem de bilinçaltı temizliği olarak faydalı işler yapıyor, muzzam yani işini hakkıyla yapan bir terapist teşekkür ediyorum.
2 Nisan 2020
Online olarak enerjiyi nasıl aktaracak diye düşünüyordum ama öyle birşeyler yapıldı ki gerçekten iyi hissetirdi.
1 Nisan 2020
Memnun kaldım. İlk defa online seans konusunda tereddüt ettmiştim ancak beklediğimden çok iyi geçti iyi hissettiriyor gerçekten.
1 Nisan 2020
25 Mart 2020

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler